O mnie

Hej tam! Jestem głównym fotografem noworodkowym. Mój mąż, Dawid, jest moim partnerem. Nazwaliśmy naszą firmę, by oddać hołd naszym dzieciom. Dzięki nim jestem fotografem. Po urodzeniu naszej pierwszej córki, odkryłam, że nie chcę niczego poza delektowaniem się każdą chwilą jej życia. Zacząłem zajmować się fotografią, ale po narodzinach naszej drugiej córki stałam się kimś więcej niż hobbystą. Zdałam sobie sprawę, że chciałem zamienić moją pasję w biznes, żeby zaoferować innym ludziom szansę uchwycenia i zachowania tych wyjątkowych chwil w ich życiu. W wolnym czasie, chce cieszyć się biorąc kursy online, Oglądać samouczki i może lub nie może być trochę obsesja na temat uczenia się nowych trików w photoshop i umiejętności fotografii codziennie.

Moje obrazy są organiczne i ziemiste, jak kocham na zewnątrz i specjalizuję się we wszystkim, co dotyczy rodziny od macierzyństwa i noworodków do rodzin i zobowiązań do quinceaneras. Dostarczam również cyfrowe grafiki fantasy jako unikalny i zabawny sposób, aby zapewnić jedyny w swoim rodzaju obrazy dla Ciebie i Twoich maluchów. Staram się, aby każda sesja zdjęciowa była przyjemnym doświadczeniem, dzięki czemu nie tylko otrzymujesz niesamowite zdjęcia, ale również wspaniałe wspomnienia. Kiedy spojrzysz na swoje portrety wiszące na ścianach Twojego domu, od razu przypomnisz sobie, jak dobrze się bawiliśmy podczas naszej sesji.

Kilka rzeczy, które kocham to kawa (czuję, że to jest dane z każdą mamą), moja rodzina, nasza rozszerzona rodzina futer, rzemiosło, wędrówki (mówię tu o prawdziwych górach) i chodzenie na spontaniczne przygody!

Chciałbym uchwycić ciebie i twoją rodzinę albo wyjątkowy moment w twoim życiu, więc Nagraj mi wiadomość, żebyśmy mogli porozmawiać o tym, jakiego rodzaju sesji szukasz.